Kyzioł Fotografia produktowa Katowice Chorzów Bytom
O mnie

Nazywam się Magdalena Kyzioł. Fotografią zajmuję się od ponad 10 lat. Prowadzenie własnego biznesu nauczyło mnie, jak ważny jest wizerunek. W swojej działalności nie ograniczam się do jednego typu zdjęć. Stawiam na różnorodność, zachowując przy tym swój unikalny styl. Wykonuję fotografię wizerunkową, produktową oraz reportażową. W swojej pracy szczególnie lubię i cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem.

Portfolio
Contacts
Phone:
+48 533 582 030
E-mail:
kontakt@kyziolfotografia.pl
(c) Persona, 2020, Kyzioł Fotografia Produktowa - Wizerunkowa

Niedawno miałam okazję dokumentować, spotkanie z serii „Rozmowy z klasą przy lunchu”, które odbyło się w pięknej i niecodziennej lokalizacji tj, neorenesansowym Pałacu Goldsteinów zlokalizowanym przy Placu Wolności w Katowicach. Czuję się wyróżniona móc fotografować spotkanie na tak wysokim poziomie. Na spotkaniu byli obecni przedsiębiorcy i inwestorzy z dużym doświadczeniem. Nie tylko chętnie uwieczniałam chwilę ale również czerpałam wiedzę słuchając dyskusji. W takich chwilach jeszcze bardziej lubię to co robię!

Spotkanie prowadziła Daria Domaradzka - Guzik, która reprezentowała Zarząd Fundacji Class Ladies.

 

 

Gdyby nie ludzie, których poznasz, i książki, które czytasz, za pięć lat byłbyś tym samym człowiekiem, co dziś. Brian Tracy
1455