Kyzioł Fotografia produktowa Katowice Chorzów Bytom
O mnie

Nazywam się Magdalena Kyzioł. Fotografią zajmuję się od ponad 10 lat. Prowadzenie własnego biznesu nauczyło mnie, jak ważny jest wizerunek. W swojej działalności nie ograniczam się do jednego typu zdjęć. Stawiam na różnorodność, zachowując przy tym swój unikalny styl. Wykonuję fotografię wizerunkową, produktową oraz reportażową. W swojej pracy szczególnie lubię i cenię sobie kontakt z drugim człowiekiem.

Portfolio
Contacts
Phone:
+48 533 582 030
E-mail:
kontakt@kyziolfotografia.pl
(c) Persona, 2020, Kyzioł Fotografia Produktowa - Wizerunkowa

Basię poznałam na pierwszej Wielkiej Wymianie Kontaktów w Chorzowie. Jeszcze wtedy nie wiedziałyśmy, że spotkamy się na sesji zdjęciowej. Po kilku a może nawet kilkunastu miesiącach zrealizowałyśmy dosyć obszerną sesję fotograficzną. Sesja była rozłożona na dwa dni. Pierwsza odbyła się w biurze Basi w centrum Katowic a druga w plenerze przy nowoczesnym kompleksie przy NOSPR i Spodku.

Nazywam się BARBARA LECH i pomagam ludziom stawiać ich biznesy na nogi, być bardziej pewnym siebie, asertywnym, mieć więcej czasu dla siebie. Jestem dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu, dyplomowanym coachem z ponad 700 godzinną praktyką.
http://www.kyziolfotografia.pl/wp-content/uploads/2018/07/nowe-1500x1001.jpg

01
PLAN SESJI

Jeżeli przed sesją ustalimy czego potrzebujesz, sesja przebiegnie szybko i sprawnie. Niczego nie pominiemy i będziesz mogła cieszyć się zdjęciami i wykorzystasz je tam gdzie najbardziej tego potrzebujesz

02
UBIÓR

Ubierz się tak, abyś czuła się komfortowo i pewnie siebie. Najlepiej sprawdzają się gładkie, jasne pastelowe kolory. Zwróć uwagę czy sukienka bądź spódnica nie jest za krótka, często wykonuję zdjęcia w pozycji siedzącej.

03
MIEJSCE

Sesja może być wykonana w studio lub plenerze albo w Twoim biurze. W studio zdjęcia będą wykonane na białym tle, profesjonalnie oświetlone i nie ogranicza nas pogoda. Jeżeli zdecydujesz się na plener, wybierz miejsce gdzie czujesz się swobodnie i nic nie będzie Cię rozpraszać. Zwróć uwagę w którym miejscu znajduje się słońce tak, aby nie utrudniało nam pracy. Trzecią możliwością jest Twoje biuro, przed sesją zadbaj o porządek oraz czy na pewno masz wystarczająco dużo miejsca na sesję.

04
SAMOPOCZUCIE

Dobre samopoczucie to połowa sukcesu sesji! Zadbaj o zdrowy sen przed sesją i pamiętaj o uśmiechu.